بهترین پرده فروشی سعادت آباد چه مشخصاتی دارد و چگونه آنرا بیابیم؟

پرده فروشی در زمانی اهمیت خود را بیشتر می یابد که شما بخواهید دکوراسیون خانه خود را تغییر دهید و منزلتان در سعادت آباد را نوسازی کنید و یا بخواهید آن را تزئین و زینت دهید و بخواهید از یک فروشگاه پارچه و تجهیزات پرده ، سفارش اقلام پرده دهید و یا به طراحان متخصصان آنها سفارش طراحی و دوخت پرده بدهید.

کیفیت و نتایج خرید پرده هایتان را با ما بسنجید

در این زمان یک پرده دوزی خوب و مجهز شامل متخصصان طراحان خیاطان مجرب و به روز می تواند بهترین جا برای رفع تمام نیازهای دکوراسیون منزل شما باشد.

اما این موضوع را یک بار و برای همیشه اینجا مطرح و تفسیر می کنیم نت هر کس و در هر نقطه ای هم بتواند با یک پرده فروش خوب آشنا شود و هم بهتر و ارزانتر بتواند سفارش پرده دهد و هم خود را با چنین تغییراتی تطبیق نماید.

 

پرده فروشی سعادت آباد
پرده فروشی سعادت آباد

 

یک طراح خوب مثل شرکت پرده فلورانس  floranse.com و باسلیقه پرده که از تجربه کاری خوب و امکانات کافی برخوردار باشد می تواند حس یک پدر و مادر خوب و یا میزبان و دوست خوب را در اطراف شما در منزلتان فراهم کند.

امروز خدای بزرگ را شاکریم که این افتخار را نصیبمان نمود که در قالب یک گروه کاری هماهنگ و به روز تخصصی ، نزدیک 20 سال در تهران و سایز شهرهای ایران خدمتگذار همه مشتریان و کاسبان همکارمان باشیم. از سال 1380 فعالیت خود را در شمال خیابان شریعتی و میدان تجریش (شمال تهران) آغاز نمودیم و همچنان به بهترین نحو ممکن به فعالیت خود ادامه می دهیم.

مدیریت مجموعه بزرگ پرده فروشی فلورانس جناب آقای مهندس عابدی هستند به خوبی همچنان تجربیات خانوادگی و مشتری مدارانه خود را بعنوان یک پرده پرده فروش خوب و ماهر به مشتریان ارائه می دهد.

ایشان در سال 1400 (2021م) فروشگاه آنلاین خود را در قالب وب سایت اینترنتی فلورانس راه اندازی نمودند و این امکان را برای همگان به شکلی فراهم کردند که متقاضیان اعم از درخواست کنندگان پارچه پرده بتوانند فروش اینترنتی پارچه پرده ای و یا عمده فروشی پرده را برای واسطه های پرده فروشی و مغازه داران سعادت آباد و سایر نقاط تهران وسط کار فراهم سازند.

اتفاقا این موضوع مهمی است که پرده فروشی سعادت آباد کیست و کجاست و چه ویژگی هایی دارد و چگونه می توانید آن را شناسایی کنید و از آن بهره لازم را کسب نمایید.

بهترین پرده فروشی ایران کجاست و چه ویژگی هایی دارد

بهترین پرده فروشی های شرق، غرب، جنوب و شمال تهران

قطعا ویژگی صفت بهترین منتسب به فروشنده ایست که در کلیات و جزئیات بتواند همه جوانب را پوشش دهد. اولا بسیار منبع بزرگی از تجهیزات و پارچه پرده را در اختیار و قابل ارائه داشته باشد. همچنین بهترین پرده فروش محصولات و خدمات خود را در فضایی مناسب و آکنده از احترام و آگاهی و تجربه های مدرن و مشتری مدارانه به مراجعین تقدیم می نماید.

نباید فراموش کرد که در دسترس بودن فروشگاه و لوکیشن مناسب آن نیز می تواند تاثیر زیادی در رضایت مشتریان داشته باشد.

در کنار این موارد می توان 3 مورد دیگر را بعنوان مهمترین معیارهای تشخیص و مراجعه به پرده فروشی محدوده سعادت آباد در نظر گرفت:

  • قیمت مناسب پرده و تجهیزات و خدمات مورد رضایت مشتریان

  • به روز بودن و آشنایی با مدل ها و فناوری های جدید بین المللی پرده (قابل ارائه با کاتالوگ به مشتریان) – مثلا شناخت کامل به انواع پرده پنجره داخلی و خارجی محوطه ، پرده مدل دکور پلیسه ، پرده های سلطنتی ، پارچه پرده ، فروش پرده پذیرایی و تفاوت آن با پرده های اتاق خواب و اطاق کودک و آشپزخانه.

  • امروزه امکان خرید اینترنتی پرده با خدمات رایگان و ارزان نیز از مهمترین معیارها می باشد – که در راحتی سفارش و کاهش صرف وقت و هزینه مشتری بسیار موثر است و ما این امکان را از طریق سفارش آنلاین در وب سایت شرکت تدارک دیده ایم.

فروشگاه پرده ما از طریق سفارش آنلاین مجموعه ای بسیار بزرگ از انواع ملزومات و پارچه پرده و حتی خدمات نصب و مشاوره و طراحی و خدمات دوخت را آنلاین ارائه می نماید و با این کار انواع بسیار گوناگون و متفاوتی از پرده و روتختی و طرح های دکوری را ارائه نموده است و بسیار رضایت و تشویق مشتریان را کسب نموده است.

در ادامه متوجه می شوید که چگونه و چطور از این امتیازات بهترین و بیشترین بهره را حاصل کنید.

خصوصیات یک پرده فروشی خوب در سعادت آباد

نزدیک بودن به محل سکونت شما و یا فروش آنلاین محصولات و خدمات پرده ای با حمل و سرویس رایگان و سرعت بالای سرویس دهی. در این مورد حتی اگر پرده فروشی فلورانس در محله و منطقه شما واقع نشده باشد اما بطور قطع می توانید به سرویس دهی سریع و مطمئن آن اطمینان نموده و مد نظر قرار دهید.

چگونه بهترین پرده فروشی منطقه سعادت آباد را بیابیم؟

برای این منظور کافیست به موتور جستجوی اینترنت مراجعه نمایید و با استفاده از سرویس گوگل مپ دستگاه هوشمند و تلفن موبایل خود جستجو کنید پرده فروشی و حوالی لوکیشن خود (سعادت آباد) را بررسی نمایید و یا با چند وبسایت مطرح مثل floranse.com تماس بگیرید و به سوالات و ایده های ذهنی خود پاسخ مناسب ارائه کنید.

اهمیت پارچه پرده در پرده فروشی

اهمیت پارچه پرده و وجود بهترین ها در فروشی سعادت آباد

شاید به اطمینان کامل بتوان مطرح نمود که مهمترین وجهه و شاخصه پرده شما پارچه پرده ایست که نسبت به فضای سکونت خود انتخاب می نمایید. در این مورد حتما از متخصصان فلورانس مشاوره بگیرید و مطمئن شوید که پرده فروش فوق انبار و قفسه های بزرگی از انواع پارچه پرده در اختیارتان برای انتخاب قرار دهد.

آیا همه تجهیزات موجودی دارند؟

پس از پارچه پرده تمامی لوازم و اصطلاحا اکسسوری های مورد نیاز دوخت و نصب پرده را استعلام بگیرید تا مطمئن شوید آنها نیز در انواع بسیار زیاد و متنوع و زیبا (مثل انواع ریل پرده های جدید) در پرده فروشی فلورانس سعادت آباد موجود باشند.

انواع مدل های پرده چطور؟

بهترین ترفند در سنجش تنوع موجود انواع مدل های پرده در پرده فروشی سعادت آباد مشاهده دفترهای بزرگ و کاتالوگ و بروشورهای شرکت پرده فروش می باشند . البته این را هم باید افزود که فی الحال شرکتی همچون شرکت پرده فلورانس آنقدر نونه کار های قوی دارند که به لطف وجود شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها می توانید گستره بزرگی از انواع نمونه کارهای شیک و جذاب را درون صفحات اینستاگرام و تلگرام آن مثل: ملاحظه نموده و بررسی نمایید. به هر روی در این مورد نیز دقت کنید و نظرات مشاوران را حتما مد نظرتان قرار دهید و تامل نمایید.

نقش و موقعیت شرکت پرده فروش را در نظر بگیرید!

جایگاه و نقش کمپانی پرده در بازار

شرکت بزرگ فلورانس یک شرکت و یا مغازه خرده فروش کنار خیابان نیست. این شرکت یک شرکت معتبر تولید کننده در ایران و البته وارد کننده پرده و ملزومات آن به ایران است. ایین موضوع در مورد یک شرکت خوب و بهترین پرده فروشی یعنی حذف بسیاری از واسطه ها و رسیدن شما به محصولی ارزان قیمت تر و بسیار باکیفیت تر و نزدیک تر به واقعی سازی آن ایده ای که نسبت به پرده منزلتان در سر می پرورانید.

رفتار پرسنل پرده فروشی سعادت آباد را خوب ارزیابی کنید

رفتار پرسنل پرده فروشی را خوب ارزیابی کنید

هرچند که امروزه شاهد ظهور و بروز رفتارهای پسامدرن و گوناگون افراد در بافت های مختلف اجتماعی هستیم ولی مطمئن باشید که رفتار مشاوران و یا متخصصان و مدیران و مسئولان بخشهای مختلف یک پرده فروشی خوب در سعادت آباد با شما بعنوان یک مشتری بسیار محترمانه ، باورپذیر و متقن باشد . زیرا این رفتار پرسنل شرکت با شما نشان دهنده اهمیت حرفه ای است که پرسنل ما به شما و شخصیت و محصولات پرده ای شما می دهند و شما هرگز از یک پرسنل بد اخلاق کار مورد اعتماد و پسند نهایی دریافت نخواهید کرد.

خودتان نیز با ایده اولیه و آگاهی وارد شوید

با ایده اولیه و آگاهی وارد پرده فروشی شوید

این شاید آخرین و یا به عبارت بهتر اولین موضوعی است که شما باید آنرا پیش از یک از شاخصه های یک شرکت خوب فروشی سعادت آباد در نظر بگیرید. از این بابت که اگر نسبت به محصولی که می خواهید انتخاب کنید هیچ ایده و آگاهی کمی نداشته باشید مطمئنا در زمان مواجهه با اطلاعات زیاد و گونه های مختلف محصولاتی که فروشنده و مشاور پیش رویتان می گذارد گیج و گنگ شوید و نتوانید انتخاب مناسبس را انجام دهید و یا هزینه بیشتر از معمول بازار بپردازید. بنابراین کافیست قبل از مراجعه به دفتر شرکت فلورانس (به آدرس: شریعتی نرسیده به تجریش خیابان موسیوند کوچه طوبائی کوچه ثابتی پلاک ۹) و یا تماس با تلفن های:

۰۲۱۲۲۲۰۵۵۰۴

۰۹۱۲۵۰۳۹۰۰۳

پرده فروشی فلورانس خیابان شریعتی

خود کمی زودتر جستجوی مختصری در سایتها و پرتابل های شرکت های مختلف مثلا در دیجی کالا و سایت دیوار داشته باشید.

نحوه محاسبه قیمت پرده در فلورانس

بطور خلاصه عوامل موثر در قیمت پرده را می توان در موارد ذیل جمع نمود:
  • مدل پرده مورد نظر 
  • اندازه های درب و پنجره منزل و محل نصب پرده
  • نوع پارچه انتخابی
  • میزان زمان و وقت صرف شده در محصولات سفارشی مشتری
  • سایر هزینه های خدماتی

جناب عابدی مدیر مجموعه فلورانس با جزئیات بیشتر و دقیق تر موضوع قیمت را بدین گونه شرح می دهد:

پرده شید بر اساس متر مربع حساب میشود. یعنی عرض در ارتفاع می شود و متر مربع محاسبه می شود. ارتفاع همیشه ۲۰ الی ۳۰ سانت بیشتر در نظر گرفته می شود تا روی لوله شید را پوشش دهد تا در زمانی که پرده به پایین یا بالا حرکت میکند دورش خالی دیده نشود.
محاسبه آستری زیر نیز به این گونه که هرچقدر عرض پنجره است +۸۰ سانت اضافه برای کنار دوزی حاشیه و یا چین دادن به آستری اگر قرار است یک تکه باشد ۴۰ سانت اضافه در نظر گرفته می شود.
تور پرده نیز معمولاً عرض ۳ متر دارد و هر چقدر که طول پنجره باشد معمولاً آن را ضربدر سه می کنیم مثلاً برای پنجره عرض ۳ متر سه را ضربدر سه می کنیم تا اندازه تور مورد نیاز تامین شود. البته میزان طور بسته به نظر مشتری می تواند ضربدر دو و نیم تا سه متر باشد تا چین ها کم یا زیاد تر در نظر گرفته و دوخته شود. پارچه نیز همانند طور است بسته به میزان چین از دو نیم تا سه متر اضافه در نظر گرفته می شود.
پرده کرکره چوبی و کرکره فلزی نیز به همین صورت می باشد که متر مربع یعنی عرض ضربدر ارتفاع در آن محاسبه می شود.

گالری بین المللی فلورانس دراپری دیزاین

گالری بین المللی پرده فروشی

در زیر تصاویر مختلفی از نمونه های پرده فروشی در نقاط مختلف جهان قرار دادیم تا آشنایی شما را با استاندارد پرده فروشی در همه جهان به طور مصور عینیت بخشیم و شما بهتر بتوانید شرکت پرده فلورانس را شناسایی کنید.

 

گالری پرده در سعادت آباد  |

فروش پرده در سعادت آباد |

خرید پرده    |

پرده شیک    |

پرده شید       |

موتور پرده       |

شید اسکرین پرده       |

پارچه شید       |

اکسسوری پرده در سعادت آباد       |

تزئینات پرده    |

میله پرده    |

لوازم جانبی پرده   |

پارچه پرده ترک سعادت آباد      |

پارچه پرده بلژیکی        |

لوازم و وسایل پرده سعادت آباد     |

کاتالوگ پرده        |

تزئینات پرده        |

خرید پرده سبز      |

دوخت پرده پانچ        |

پرده دوزی سعادت آباد   |

پرده فروشی سعادت آباد

پرده دوزی سعادت آباد

 

فهرست
× واتساپ؟!